Dobrodošli, Gost
Prosimo Prijava ali Registracija.    Ste izgubili geslo?

Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011
(1 bere) (1) gost
Pojdi na dnoStran: 1
TEMA: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011
#293
Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Pozdravljam odlocitve kongresa glede organizacije oziroma odpovedi Lige posamecnikov in zacetek naslednjega drzavnega prvensta sele predvidoma konec 2011.

Postavlja pa se mi vprasanje.kje lahko igra slovenski dopisnik, ki je joncal vse partije v naslednjem letu do kongresa 2011
Govorim o igralcih 2150-2300.

Nemcija resuje tak problem tako, da organizira rating turnir v pocastitev bozica 2010 ali pa velikonocnih praznikov 2011.

Za te turnirje ni potrebno soglasje in veljajo samo za rating.

Kaj mislite odgovorni in kaj prizadeti igtralci, ki si zelite igrati v bodoce dopisni turnir.
MatjazP
Ekspert
Objav: 137
graphgraph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Spol: Moški schachschule-pirs schachschule-pirs Rojstni dan: 05/06
Zadnji popravek: 07.09.2010 18:16 - MatjazP.
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
#294
Odg: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Z ozirom na odločitev na SLOCORR ,da se organizira samo en turnir,menim,da bi bila Matjaževa alternativa prava priložnost za napredek nas,ki smo še bolj na začetku in si želimo igrati !
Seveda je prav,da se organizira močen turnir za naše TOP igralce.Mislim pa,da je premalo zadovoljiti se s tem,saj v našem dopisnem šahu smo tudi tisti,ki še nismo tako visoko in prav bi bilo,da ne pozabite,da tudi mi radi igramo šah,ne pa samo opazujemo,kaj se dogaja in beremo forum.
Se opravičujem,ne bi smel pisati v množini.
Na SLOCORR je bilo izpostavljeno tudi,da bi bilo potrebno pridobiti čim več novih igralcev;bojim se,da jih bo na tak način vedno manj !

LP Branko
baki1959
Zrel
Objav: 20
graphgraph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Spol: Moški Rojstni dan: 08/27
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
#295
Odg: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Mislim, da je kar dovolj turnirjev za tiste, ki silovito napredujejo in tudi za tiste, ki malo počasneje napredujejo v okoviru ICCF-a:

http://www.iccf-webchess.com/EventsAnnouncements.aspx

Če se pa kdo slabše znajde, naj pa maila prezidenteja Koržeta, in mu bo le-ta svetoval ustrezni turnir.

Seveda, če se pa najde dovolj kandidatov za božično/velikonočni turnir pa tudi prav.

dk
dvojni kmet
Izkušen
Objav: 72
graphgraph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
#296
Odg: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Predlagal bi, da se vsi tisti igralci, ki si želijo igrati pa menijo da nimajo kje, prijavijo kar na finalni turnir državnega prvenstva. Na večer po zboru sem ta sklep SLO CORR 2010 nekam v forum tudi zapisal, pa je kot kaže čudežno izginil.

Še enkrat:

Državno prvenstvo 2010 se normalno razpiše in tudi izvede po starem sistemu, če bo prijavljenih vsaj 9 igralcev!

Vsaj v mojih zapiskih z zbora je to tako zapisano. Če sem sklep narobe razumel, me prosim popravite.

Upam, da bodo prijave na DP množične in da nam ne bo treba igralcev prepričevati tako kot pretekla leta.
Krjavelj
Consciousness is Power
Admin
Objav: 428
graph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Spol: Moški krjavelj24 Lokacija: Sp. Brnik, Ceklje, Slovenija Rojstni dan: 07/18
Zadnji popravek: 07.09.2010 20:52 - Krjavelj.
Življenje je kot šahovska igra, spreminja se z vsako potezo.
Sprehodi ... takšni in drugačni
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
#302
Odg: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Ja, točno, tako smo nazadnje rekli. Torej, razpis bo v roku par dni zunaj, po istem sistemu kot lani, s tem da bo pogoj, da se prijavi za finale vsaj 9 igralcev, sicer tekmovanja ne bomo izvedli.
DaniloK
Genij
Objav: 165
graphgraph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
#304
Odg: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Lep pozdrav!
Na začetku sem bil kar malo razočaran, da bom z mojo osvojeno normo moral počakati do konca naslednjega leta. Ne vem kaj bi počel v vmesnem času. Sem pa nekako računal da bo finale DP štartalo še v tem letu.
Hvala vsem, da ste se tako odločili, drugače bi moral spet na ,,čakanje,, česar pa sem tako in tako že vajen.
Sedaj pa, na plan igralci z osvojenimi normami in v pripravo za novo DP.
andro
Izkušen
Objav: 51
graphgraph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
#305
Odg: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Baki, vidim, da imaš trenutno resda le 18 partij na 4 različnih turnirjih. V kratkem dobiš še partije za Mare Nostrum 4. Če je to premalo, samo sporoči, pa te prijavim še recimo na Master Class (lahko tudi večkratno), pa ti partij ne bo manjkalo.
DaniloK
Genij
Objav: 165
graphgraph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
#444
Odg: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Lp
Mogoče se vidi da močno navijam, da bi se izpeljalo 14. državno prvenstvo.Igranja v mednarodni sceni si ne morem privoščiti brez pomembnih domačih izkušenj, ki pa jih je trenutno malo.
Ali meniš Danilo, da je mogoče čas, da se razpiše razpis za igranje kakšne nove PF skupine. Da vsaj preverimo, koliko je še odziva med novimi igralci. KAR NEKAJ ČASA nismo štartali nove skupine.Novo leto se pa hitro bliža.
andro
Izkušen
Objav: 51
graphgraph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
#446
Odg: Turnirji za dopisnike do nalednjega kongresa 2011 pred 13 Let, 6 Mesecev  
Zanimanja za polfinalne turnirje ni in bi morebitni osamljeni (ali dva) interesent predolgo čakal na njegov start. Bolje bo, da take igralce usmerimo na ustrezen mednarodni turnir (Open Class ali Master Class). Ti turnirji startajo skoraj vsak teden, tako da ni problema.
Državna prvenstva (finala) pa bi zaenkrat še naprej razpisovali.
Kot sem že v komentarju na osnovni strani zapisal, lahko kot rešitev, če ne bo dovolj prijav za 14. DP Slovenije, dodamo 2-3 tujce, ki bi igrali izven konkurence, najboljši trije Slovenci pa bi postali prejemniki pokalov, tako kot doslej.
Ampak upajmo, da še bo kaj dodatnih prijav, imamo še dobra dva tedna časa.
DaniloK
Genij
Objav: 165
graphgraph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
 
Pojdi na vrhStran: 1

Spletna stran uporablja piškotke za zagotavljanje storitev. Potrdite s klikom na gumb, da se strinjate z uporabo piškotkov.

Sprejmem piškotke s spletne strani.