Reprezentančna tekmovanja
Prispeval Gregor   
ponedeljek, 02 Avgust 2010 08:38

{jcomments on}

 

OLIMPIJADA Osvojeno mesto
21. olimpijada - predtekmovanje (4. mesto)
20. olimpijada - finale (5. mesto)
20. olimpijada - predtekmovanje (6. mesto)
18. olimpijada - finale (2. mesto)
18. olimpijada - predtekmovanje (2. mesto)
7. olimpijada - ženske (1. mesto)
17. olimpijada - predtekmovanje (5. mesto)
16. olimpijada - predtekmovanje (6. mesto)
15. olimpijada - finale (6. mesto)
15. olimpijada - predtekmovanje (3. mesto)
14. olimpijada - predtekmovanje (9. mesto)
13. olimpijada - predtekmovanje (8. mesto)
12. olimpijada - predtekmovanje (2. mesto)
* - v teku
EVROPSKA PRVENSTVA Osvojeno mesto
11. prvenstvo Evrope - polfinale (6. mesto)*
10. prvenstvo Evrope - finale (2. mesto)*
10. prvenstvo Evrope - polfinale (5. mesto)
9. prvenstvo Evrope - finale (2. mesto)
9. prvenstvo Evrope - polfinale (1. mesto)
8. prvenstvo Evrope - finale (6. mesto)
8. prvenstvo Evrope - polfinale (1. mesto)
7. prvenstvo Evrope - finale (3. mesto)
7. prvenstvo Evrope - predtekmovanje (2. mesto)
6. prvenstvo Evrope - predtekmovanje (11. mesto)
5. prvenstvo Evrope - finale (11. mesto)
5. prvenstvo Evrope - predtekmovanje (3./4 . mesto)
* - v teku
EVROPSKA PRVENSTVA - 960 Osvojeno mesto
2. prvenstvo Evrope 960 - finale (3. mesto)*
2. prvenstvo Evrope 960 - polfinale (3. mesto)
1. prvenstvo Evrope 960 - finale (1. mesto)
1. prvenstvo Evrope 960 - polfinale (2. mesto)
* - v teku
PRIJATELJSKA SREČANJA Rezultat
Slovenija : ZDA 2019 (2 : 1)*
Slovenija : Švedska (15.5 : 10.5)*
Slovenija : Finska (11 : 11)*
Slovenija : Danska (24 : 9)*
Slovenija : ZDA 2015 (26.5 : 37.5)
Slovenija : Nizozemska (31.5 : 30.5)
Slovenija : Avstralija (25.5 : 18.5)
Slovenija : Češka (20.5 : 23.5)
Slovenija : Romunija (do 2300) (29.5 : 12.5)
Slovenija : Španija (do 2300) (34 : 20)
Slovenija : Finska (25 : 15)
Slovenija : Škotska (34 : 6)
* - v teku  
OSTALA TEKMOVANJA Osvojeno mesto
Esko Nuutilainen - finale ( )*
George Pyrich - predtekmovanje ( )*
DANUBE CUP VI ( )*
SLAV CUP VI ( )*
Esko Nuutilainen - predtekmovanje (1. mesto)
SLAV CUP V (8. mesto)
DANUBE CUP V (7. mesto)
MARE NOSTRUM V (7. mesto)
SLAV CUP IV (2. mesto)
DANUBE CUP IV (11. mesto)
Thor Løvholt II - finale (6. mesto)
Thor Løvholt II - polfinale (4. mesto)
Thor Løvholt I - finale (7. mesto)
Thor Løvholt I - polfinale (1. mesto)
MARE NOSTRUM IV (3. mesto)
Harre Otto - finale (1. mesto)
Harre Otto - polfinale (2. mesto)
MARE NOSTRUM III (2. mesto)
MARE NOSTRUM II (8. mesto)
DANUBE CUP III (6. mesto)
SLAV CUP III - 2 ekipi (2. mesto SLO II, 4. mesto SLO I)
SLAV CUP II (1. mesto)
MARE NOSTRUM I (1. mesto)
* - v teku
Zadnjič posodobljeno: petek, 13 September 2019 22:32
 

Spletna stran uporablja piškotke za zagotavljanje storitev. Potrdite s klikom na gumb, da se strinjate z uporabo piškotkov.

Sprejmem piškotke s spletne strani.